Dzisiaj jest: 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita Rejestracja Logowanie

Dlaczego polskie opiekunki dają się wykorzystywać?

Kolorowe strony agencji pośrednictwa pracy opiekunek w Niemczech kuszą na pozór wysokimi zarobkami i pewną pracą. Niemniej jednak fora internetowe,...

Praca dla Hydraulikow w Monachium

  Praca / Oferuje    24-07-2019
Brilliant Personaldienste GmbH działa od 15 lat na niemieckim rynku.Zatrudniamy fachowców z całej Europy i posiadamy liczne oddziały na terenie Niemiec.
Wszyscy nasi pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę i mają dostęp do świadczeń socjalnych.

Aktualnie zatrudnimy pracowników na stanowisko:
Hydraulik/Instalator
Miejsce pracy:Monachium

Obowiązki:
Montaż, naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej
Renowacja starych instalacji
Biały montaż
Sprawdzanie poprawności instalacji
Praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie w zawodzie min. rok
Znajomość języka niemieckiego bedzie dodatkowym atutem
Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań
Własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
Atrakcyjną stawkę godzinową uzależnioną od kwalifikacji i znajomości języka
Zaliczki wypłacane już po pierwszym tygodniu pracy
Urlop wypoczynkowy uzależniony od stażu pracy od 24 do 30 dni
Gratyfikację bożonarodzeniową i urlopową do 300 EURO
Dodatek za nadgodziny, za pracę w niedziele i święta aż do 100 %
Opiekę polskojęzycznego rekrutera
Organizacje zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami
Więcej informacji o nas znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:
www.work-intime.de

Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerem telefonu:004903641235400 lub Email bewerber-jena@brilliant-personaldienste.de
Brilliant Personaldienste GmbH
Ogłoszenia użytkownika
22.xxxxxxxxx
Pokaż numer telefonu
Miasto: münchen
Region: baden-württemberg

Szybki kontakt

Chcesz wysłać wiadomość? Zaloguj się