Dzisiaj jest: 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita Rejestracja Logowanie

Dlaczego polskie opiekunki dają się wykorzystywać?

Kolorowe strony agencji pośrednictwa pracy opiekunek w Niemczech kuszą na pozór wysokimi zarobkami i pewną pracą. Niemniej jednak fora internetowe,...

Praca dla elektrykow w Niemczech!

  Praca / Oferuje    29-07-2019
Od ponad dziesięciu lat A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH oferuje ponadtaryfowe wynagrodzenie oraz pewną pracę na terenie Niemiec.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektryk/Elektromonter

Opis stanowiska:
Praca na stanowisku elektromontera instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych.

Wymagania:
znajomość instalacji elektrycznych i/lub elektryki przemysłowej
mobilność
samodzielność w wykonywaniu zadań
umiejętność czytania rysunku technicznego

min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
konkurencyjne wynagrodzenie + diety + nadgodziny
premie świateczne i urlopowe
niemiecką umowę o pracę
niemieckie świadczenia socjalne (składki rentowe, ubezpieczenie zdrowotne, zasiłki rodzinne )
organizację zakwaterowania przez firmę
wypłatę zaliczek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerem telefonu:0049 21432847650 badz przez e-mail: bewerber-leverkusen@allgemeine-industriemontagen.de

A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH
Ogłoszenia użytkownika
02.xxxxxxxxx
Pokaż numer telefonu
Miasto: leverkusen
Region: baden-württemberg

Szybki kontakt

Chcesz wysłać wiadomość? Zaloguj się