Dzisiaj jest: 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita Rejestracja Logowanie

Dlaczego polskie opiekunki dają się wykorzystywać?

Kolorowe strony agencji pośrednictwa pracy opiekunek w Niemczech kuszą na pozór wysokimi zarobkami i pewną pracą. Niemniej jednak fora internetowe,...

Praca dla elektryka w niemczech

  Praca / Oferuje    03-09-2019

Niemiecka Agencja Pracy work InTime pilnie zatrudni na stanowisku:
Elektryk /Elektromonter

Miejscie pracy: Rostock

Wymagania :

wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie na takim stanowisku

komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Obowiązki :

Serwisowanie maszyn slusarskich

Oferujemy:

legalną pracę od zaraz

niemiecką umowę o pracę

zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy

dodatki urlopowe i świąteczne

pomoc w organizacji zakwaterowania

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:

www.work-intime.de

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: bewerber-jena@work-initme.de bądź kontaktowanie się przez wiadomość prywatną.Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerem telefonu:0049 3641 2354060

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku:Work Intime GmbH Polska
work InTime GmbH
Ogłoszenia użytkownika
00.xxxxxxxxx
Pokaż numer telefonu
Miasto: rostock
Region: baden-württemberg

Szybki kontakt

Chcesz wysłać wiadomość? Zaloguj się